Stick in huvudet, stick ut hakan

Personen är lika viktig som idén och vi gillar entreprenörer som vågar ta för sig. Slå en signal, hälsa på oss och berätta mer om dig och ditt företag.

POSTADRESS
Create Business Incubator Mälardalen AB

Expectrum, Kopparbergsvägen 10
722 13 Västerås
Sverige

BESÖKSADRESSER
Eskilstuna

Munktell Science Park
Portgatan 3
633 42 Eskilstuna

Västerås

Expectrum
Kopparbergsvägen 10
722 13 Västerås

Hitta till oss

Rolf Springfeldt

VD

E-post: rolf.springfeldt@create.se
Mobil: +46 (0)70 894 69 92

Rolf Springfeldt, Create

Hanna Wiljebrand

Affärsutvecklare/HR

E-post: hanna@create.se
Mobil: +46 (0)73 969 00 60

Hanna Wiljebrand, Create

Niklas Sikström

Affärsutvecklare Sörmland

E-post: niklas@create.se
Mobil: +46 (0)70 432 34 32

Niklas Sikström, Create

Ulrik Ryden

Kommunikationsansvarig

E-post: ulrik@create.se
Mobil: +46 (0)701 420 466

ERIK JONUKS

Affärsutvecklare Västmanland

E-post: erik.jonuks@create.se
Mobil: +46 (0)70 385 08 90

Erik Jonuks, Create

PERNILLA KJELLSTRÖM

Affärsutvecklare Sörmland

E-post: pernilla@create.se
Mobil: +46 (0)70-736 39 44

Pernilla Kjellström, Create

DANIEL BOQVIST

Affärsutvecklare

E-post: daniel@create.se
Mobil: +46 (0)70 850 18 18

Daniel Boquist, Create

INGELA WIJKSTRÖM

Ekonomiansvarig

E-post: ingela@create.se
Mobil: +46 (0)70 815 15 96

Ingela Wijkström

JULIUS DAHLBERG

Affärsutvecklare
Verksamhetsledare för Crossover

E-post: julius@create.se
Mobil: +46 (0)73 947 61 33

Julius Dahlberg

Caroline Drabe

Styrelseordförande

E-post: caroline.drabe@vasterassciencepark.se
Telefon: +46 (0)21 490 02 61